DAMA NL Datamanagement Dag 2025 - 16 September
Dag vol data management, inspiratie, kennis & connecties
Van Haren Group en Data Managemt
Op de campus van Hogeschool Utrecht vindt de DAMA NL Datamanagement Dag 2025 plaats, hét event voor iedereen die datamanagement serieus neemt. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint, deze dag biedt:
- Inzichtelijke sessies van toonaangevende experts
- Inspirerende gesprekken met vakgenoten
- De nieuwste ontwikkelingen om onzichtbare data écht zichtbaar te maken
Wat maakt dit evenement zo waardevol?
Datamanagement vormt steeds vaker de ruggengraat van succesvolle organisaties. Evenementen als deze bieden de kans om kennis op te doen, nieuwe perspectieven te ontdekken en inspiratie mee te nemen naar je eigen praktijk. Een uitgelezen kans om mee te groeien met de beweging richting meer datagedreven werken door middel van werkgroepen, presentaties en goede gesprekken met andere datamanagement liefhebbers.
Voor meer info betreft Data Management & Van Haren Group, zie de volgende link: https://www.vanharen.net/standards/data-literacy/
Waarom jij erbij wil zijn:
Ontdek trends en best practices die jouw databeleid versterken
Breid je netwerk uit met professionals die net als jij datakwaliteit en governance hoog in het vaandel hebben
Laat je inspireren door de kracht van data in de praktijk
Wil je erbij zijn? Meld je aan voor dinsdag 16 september en laat je data-hart sneller kloppen. Samen maken we data zichtbaar en waardevol.
Voor meer informatie en aanvullende informatie betreft de agenda van het DAMA Datamanagement Dag event kunt u op onderstaande knop klikken.